Siekiant geriau pritaikyti svetainės turinį bei informaciją apie mūsų paslaugas ir specialius pasiūlymus, šioje svetainėje naudojami slapukai (cookies), kuriuos Jūs galite bet kada išjungti, keisdami savo naršyklės nuostatas.

Edukacinė programa "Vaško laiškai"

Programą finansuoja kultūros pasas

Edukacinės programos „Vaško laiškai“ metu susipažįstama su bičių vašku kaip galima meninės kūrybos priemone. Kartu sužinoma, kad tai istoriškai reikšminga socialinius ryšius lydinti priemonė (laiškų antspaudai). Vašku – viena seniausiai žmonijos naudotų buičiai ir kūrybai medžiagų – gali būti išreiškiami savo įspūdžiai, jausmai, svajonės. Programos metu gaminami vaško piešiniai, popieriniai vokai ir jų vaškiniai antspaudai. Savo rankomis iš natūralių medžiagų sukurtais laiškais galima dalintis su brangiais žmonėmis ar savimi ateityje (laiškas sau gali būti atidaromas pvz., tik sulaukus Kalėdų ar per gimtadienį – taip ugdomi laiko tėkmės suvokimo, veiklos tęstinumo, numatymo, kantrybės įgūdžiai).

Programos trukmė: 1 val.
Grupės dydis: nuo 10 iki 30 asmenų
Programos kaina vienam asmeniui: 13 eur. + muziejaus lankytojo bilietas
Programa skirta 1-6 klasių moksleiviams.

Renginių metu yra fotografuojama ir filmuojama. Medžiaga publikuojama muziejaus internetinėje svetainėje, soc. tinkluose ir muziejaus informaciniuose leidiniuose.