Siekiant geriau pritaikyti svetainės turinį bei informaciją apie mūsų paslaugas ir specialius pasiūlymus, šioje svetainėje naudojami slapukai (cookies), kuriuos Jūs galite bet kada išjungti, keisdami savo naršyklės nuostatas.

 

Kviečiame visus, norinčius kurti šventę į gražiausią metų renginį – RASAS!

Renginiai ir naujienos
202210913_2032764776874213_146921436291084168_n
Data: 2021-06-23 20:00

Sulaukėme augmenijos suvešėjimo, sukupėjimo, tad pasidžiaukime kartu RASOS galia, trumpiausios nakties rasotu spindesiu! AUKŠTAITIJOS NACIONALINIAME PARKE, SENOVINĖS BITININKYSTĖS MUZIEJUJE 2021 M. BIRŽELIO 23 D. (trečiadienis) 20 VAL. IGNALINOS RAJ., STRIPEIKIŲ KAIME. Šventės metu visi kartu kursime magiškos nakties apeigas: - Žoliavimas, vainikų pynimas ir plukdymas - Vartų apėjimas - Apeiginės ugnies kūrimas - Sutartinių giedojimas - Vasarvidžio nakties burtai Rasų šventės vaišės suneštinės! Labai kviečiame visus su savo pledukais, su bičiulių kompanija, ir žinoma su vaišėmis ne tik sau, bet ir draugui.

 

 

Visos datos


  • 2021-06-23 20:00

Powered by iCagenda

Renginių metu yra fotografuojama ir filmuojama. Medžiaga publikuojama muziejaus internetinėje svetainėje, soc. tinkluose ir muziejaus informaciniuose leidiniuose.

Rašykite mums

Jūsų e-paštas 
Tema 
Jūsų telefono nr. 
Pranešimo tekstas 
Iveskite kodą: syghhvtd Spamo apsauga
  Send me a copy
    

Edukacinės programos

Edukacinė programa "Vaško laiškai"

Edukacinės programos „Vaško laiškai“ metu susipažįstama su bičių vašku kaip galima meninės kūrybos priemone. Kartu sužinoma, kad tai istoriškai reikšminga socialinius ryšius lydinti  [ ... ]

Meduolių kepimo ir puošimo edukacinė programa „BIČIŲ KIEME MEDUM KVEPIA“

Edukacinės programos tikslas :
Ugdyti įvairaus amžiaus asmenų kūrybingumo, pažinimo, menines ir karjeros (konditerines)
kompetencijas per tradicinius lietuviškus kepinius, atskleisti mūsų šali [ ... ]

Edukacine programa "Atvėrus avilio duris"

Edukacinės programos tikslas:
Per etnokultūrinį muziejinį paveldą supažindinti vaikus su gimtojo krašto tapatumą atspindinčiomis vertybėmis, žadinti susidomėjimą etnine kultūra bei senais [ ... ]