Siekiant geriau pritaikyti svetainės turinį bei informaciją apie mūsų paslaugas ir specialius pasiūlymus, šioje svetainėje naudojami slapukai (cookies), kuriuos Jūs galite bet kada išjungti, keisdami savo naršyklės nuostatas.

Edukacine programa "Atvėrus avilio duris"

Programą finansuoja kultūros pasas

Edukacinės programos tikslas:
Per etnokultūrinį muziejų paveldą supažindinti vaikus su gimtojo krašto tapatumu atspindinčiomis vertybėmis, žadinti susidomėjimą etnine kultūra bei senaisiais amatais, darbais, papročiais, mąstyseną. Atskleisti bitininkavimo gamtinius ir kultūrinius ypatumais bei bitės svarbą visai ekosistemai.

Programos turinys:
. Ekskursijos - paskaitos metu bus įtraukiai pristatoma bitininkystės istorija, bičių gyvenamųjų erdvių kaita ir įvairovė, bičių šeimos gyvenimas ir bičių rūšys. Supažindinama - parodant - su bičių produktais ir bitininkavimo darbai bei medingais augalais. Muziejaus bitininkui atvėrus avilio duris parodomas bičių gyvenimas avilyje - stebint ir aptariant bites.

Ekskursijos - paskaitos trukmė: apie 45 min.
Grupės dydis: nuo 10 iki 30 asmenų.
Programos kaina vienam asmeniui: 8 eur. + muziejaus lankytojo bilietas
Programa skirta įvairaus amžiaus asmenims, esant poreikiui su vertimu į gestų kalbą. Žinių perteikimo būdai ir formos pasirenkamos/priderinamos atsižvelgiant į amžiaus ir interesų ypatumus.

Renginių metu yra fotografuojama ir filmuojama. Medžiaga publikuojama muziejaus internetinėje svetainėje, soc. tinkluose ir muziejaus informaciniuose leidiniuose.