Lauko ekspozicija

Lauko ekspozicija padalinta zonomis, kurių kiekviena suprojektuota taip, kad  ats [ ... ]

Pirkia „Muilinė guboja“

Pagrindinė šios ekspozicijos tema - bitininkystės istorija. Šioje ek [ ... ]

Ūkinis pastatas „Jonažolė"

Ūkinis pastatas „Jonažolė“ šioje ekspozicijoje jūsų laukia bitininkavimo reikmenų prista [ ... ]

Svirnas "Bandrenis"

Svirnas „Bandrenis“ – bitininkystės muziejaus svečio erdvė. Tai keičiamų parodų vieta.

Sv [ ... ]

Austėjos klėtelė „Šlamutis"

Austėjos klėtelė „Šlamutis“

Šios ekspozicijos pagrindinė tema - medingieji augalai ir biči [ ... ]

Kluonas "Raudonėlis" edukacinių programų erdvė....

Kluonas "Raudonėlis"

Šis pastatas skirtas įvairiems renginiams ir edukacinių programų įgyvendin [ ... ]

Medkopio pabaigos šventė "Ulioja bitela" 2019

Medkopio pabaigos šventė "Ulioja bitela"
2019 m. rugpjūčio 15d.
Ignalinos r., Stripeikių k., Senovinės bitininkystės muziejus.
Kaip ir kasmet, žolynams žydint, bitutėms dūzgiant...Ignalinos raj. Stripeikių kaime, senovinės bitininkystės muziejuje rugpjūčio 15 d. medkopio pabaigos šventė "Ulioja bitela"
13.00 val. - iškilmingas šventės atidarymas, Austėjos ir Bubilo dievybių pagarbinimo apeigos, garbių svečių sveikinimai;
12.00 - 17.00 val. bičių produktų, kulinarinio paveldo ir tautodailės darbų mugė, bei amatų kiemai ir kūrybinės dirbtuvės:
Kūrybinių dirbtuvių naujienos - Juventa Mudėnienė su "Statom pasakų miestelį" edukacija; meduolių dekoravimas su "Spalvoto meduolio"meduolininkėm Violeta ir Ramune; duonos kelio edukacija su Indre; proginės „Medkopio 2019“ monetos kalimas su Mantu; parodomasis midaus virimas ir degustacija su midaus „guru“ Eriku; žolynų skulptūrų rišimas su žolynų žinove/ skulptore Viktorija; molinės bitės lipdymas su keramike Jolita; juostų audimas, apyrankių pynimas, vaistingųjų augalų arbatų ragavimas su garsiąja Breidokų šeimyna; tautinis paveldas ginutiškio„Gaidelio žuvienė“; medienos paslapčių išrišimas su Audriumi; šiaudinių sodų rišimas, natūralaus muilo virimas, vilnos vėlimas su Reškutėnų amatų centro bendruomene.
13.00  - 16.00 val. "Pasakiškas piknikas" Ignalinos, Utenos, Zarasų, Molėtų, Visagino, Švenčionių bibliotekų edukaciniai kiemeliai kvies vaikus į „Pasakišką pikniką". Edukaciniuose kiemeliuose  bus pristatomi  populiarūs vaidybiniai personažai, vaikai bus įtraukiami į edukacijas, kūrybines dirbtuves, interaktyvias viktorinas, vizualinius bei garsinius pasakų skaitymus, žaidimus.
13.45 - 14.15 val. - paskaita smalsiems "Bitės unikalumas". Lektorė  vyr. mokslo darbuotoja Laima Blažytė Čereškienė. GTC ekologijos institutas, cheminės ekologijos ir elgsenos laboratorija.
14.30 -15.15 val. -  Domanto Razausko subtilios muzikos koncertas;
15.15 val. Medaus skonių fontanas: prezidentinių ir "išmaniojo" srautinio avilio bičių medus bei medaus skonio naujiena „kreminis“ medus.
16.00  val. -   pas taikias bites svečius džiugins "Baltas Kiras" su unikalia koncertine programa;

SVARBU. Dėl eismo saugumo prašome atvykstančius automobiliais į šventę važiuoti per Ginučius, iš šventės - per Kirdeikius.
P.S renginio metu bus fotografuojama ir filmuojama

Organizatoriai Aukštaitijos nacionalinio parko ir Labanoro regioninio parko direkcija

Rašykite mums

Jūsų e-paštas
Tema
Jūsų telefono nr.
Pranešimo tekstas
Iveskite kodą: tuhzpdkc Spamo apsauga
  Send me a copy

Edukacinės programos

Edukacinė programa “Pažink bites saldžiai”

Edukacinė programa “Pažink bites saldžiai” Programos trukmė: iki 1,5 val.
Grupės dydis: nuo 10 iki 30 asmenų.
Programos kaina: 4 eur/asmeniui.
Programa skirta norintiems susipažinti su bitini [ ... ]

Bičių produktų kvapų relaksacinė programa

Bičių produktų kvapų relaksacinė programa „Kvapų palėpė“
Įvairaus amžiaus asmenys (grupė iki 10 asm.)
Programos trukmė: Iki 40 min.
Programos kaina: 3 eur./asmeniui

Edukacinė programa “Bitininkauti smagu”

Edukacinė programa “Bitininkauti smagu” Programos trukmė: iki 2  val.
Grupės dydis: nuo 10 iki 25 asmenų.
Programos kaina vienam asmeniui: 5 eur.

Medaus degustacijos programa

Medaus degustacijos programa „Radvilų desertas“
Programos trukmė: iki 2 val.
Grupės dydis:  nuo 8 iki 20 asmenų.
Programos kaina: 6 eur/asmeniui Edukacinės programos tikslas
Skatinti įvairaus [ ... ]

Medaus išsukimo edukacinė programa „Per barzdą varvėjo, burnoje turėjau“

Medaus išsukimo edukacinė programa „Per barzdą varvėjo, burnoje turėjau“ Programos trukmė: iki 2  val.
Grupės dydis: nuo 10 iki 20 asmenų.
Programos kaina vienam asmeniui:  7 eur.
Prog [ ... ]

Žvakių liejimo senoviniu būdu edukacinė programa

Edukacinė programa „Bitelės žvakelė“
Programos trukmė: iki 2 val.
Grupės dydids: nuo 10 iki 15 asmenų.
Programos kaina: 5 eur.asmeniui
Rekomenduojama nuo 8 m. amžiaus